• Zagraj w wolontariat.

• 26.10.2022 20:16
        • Wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami dołączyli do projektu "Zagraj w wolontariat" realizowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach.
        • Ślubowanie klas pierwszych.

• 26.10.2022 20:23
        • Dnia 14 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców.

• Bezpieczny Internet oknem na świat: zachowaj czujność w sieci.

• 27.10.2022 19:46
        • Już wakacje. To wyjątkowy czas, spędzany często poza domem. Planując letni wypoczynek trzeba pamiętać, że nasze urządzenia muszą być  odpowiednio zabezpieczone przed wirusami i innymi zagrożeniami. Jak zachować bezpieczeństwo w internecie w podróży? Jak bezpiecznie łączyć się z publiczną siecią Wi-Fi za pomocą smartfona?  Wiele zasad bezpieczeństwa w sieci jest uniwersalnych.

• 10.02.2023 06:59
        • Końcem sierpnia zakończono program „Laboratoria przyszłości” w ramach którego w naszej szkole pojawiło się bardzo wiele sprzętu przydatnego podczas kształcenia młodzieży.