• Awans do kolejnego etapu konkursu!

• 27.10.2022 19:56
        • Z przyjemnością informujemy, że praca plastyczna którą wykonała klasa 2a, w ramach konkursu „ Nauka z klasą – zostań Ekobohaterem” przeszła decyzją Jury do kolejnego etapu. W drugim etapie odbędzie się głosowanie internautów, którzy wyłonią 20 zwycięzców.

• Świąteczne życzenia

• 20.12.2021 21:51
        • "Jest mnóstwo rzeczy, które przyniosły mi wiele dobrego, choć nie przyniosły mi żadnego zysku. Taką rzeczą są właśnie Święta Bożego Narodzenia. Oczywiście, jest to czas hołdu i czci dla samego wydarzenia, ale dla mnie te święta to także miły czas dobroci, wybaczania i miłosierdzia."
          "Opowieść wigilijna"

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, by ten szczególnie piękny czas upłynął w pokoju i wdzięczności za każde otrzymane dobro, by wprowadził do naszych domów radość w sercach, uśmiech na twarzach, spokój i jeszcze więcej rodzinnego ciepła.
          Nowy Rok niech przyniesie same dobre dni.

Tego życzą:
          Dyrekcja,
          Nauczyciele,
          Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozach
        • Nasz uczeń w "You Can Dance"

• 18.11.2021 14:49
        • Jakub Rzepecki to uczeń klasy 7a naszej szkoły. Jego pasją jest taniec. Pierwsze kroki stawiał w breakdance i hip-hopie. Teraz jego ulubiony styl to taniec współczesny.

Obecnie Kuba jest uczestnikiem programu telewizyjnego „You Can Dance – Nowa Generacja”, gdzie spełnia swoje marzenia, rozwija swoją pasję oraz doskonali techniki tańca.

Kuba zakwalifikował się już do półfinału programu.

Gratulujemy mu serdecznie oraz kibicujemy gorąco. Jesteśmy z niego dumni.