• Grupa edukacyjna dla rodziców nastolatków

•   Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej

TELEFON DLA RODZICÓW

Konsultacje telefoniczne dla rodziców, którzy mają trudności wychowawcze.

W każdą sobotę od godziny 20.00 do 22.00 pod numerami telefonów 33 814 62 21 lub 33 19288

DYŻURUJE PRACOWNIK PODBESKIDZKIEGO OŚRODKA INTERWENCJI KRYZYSOWEJ I ODPOWIADA NA PYTANIA RODZICÓW I OPIEKUNÓW.

• Szkoła dla rodziców

• Szkoła dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na cykl 10 spotkań, które pomogą Wam odkryć tajniki skutecznej komunikacji z Waszymi dziećmi. Nasze warsztaty ,,Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” to nie tylko okazja do zgłębienia nowych umiejętności, ale również do budowania silniejszych więzi rodzinnych opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Praktyczne ćwiczenia i wskazówki znacznie ułatwią Wam komunikację z dziećmi.

Harmonogram warsztatów

Cykl 10 spotkań
      Piątek 16:00-17:30
      Kwiecień - Czerwiec

Kontakt i zapisy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zapisać się na warsztaty, prosimy o kontakt z prowadzącymi - Beatą Chrobak lub Patrykiem Czubińskim.

Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej
      Piękna 2, Bielsko-Biała