• "GRAMY dla Ani"

• 27.10.2022 19:56
        • 16 października 2021r. wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami mieli przyjemność pomagać podczas akcji „GRAMY dla Ani”
        • Nie zabierajcie mamy.

• 27.10.2022 19:57
        • W listopadzie, w ramach projektu Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie - 13 grudnia 1981 - PAMIĘTAMY!, uczniom klas siódmych i ósmych wyświetlono film dokumentalny pt. Nie zabierajcie mamy.
        • Wycieczka do Tarnowskich Gór, kl. IVa i IVc

• 27.10.2022 19:57
        • W środę 20.10.2021 r. klasy IV a i IV c udały się na wycieczkę do Tarnowskich Gór.

Naszym celem było zwiedzenie Zabytkowej Kopalni Srebra. Jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można poznać sposoby wydobywania kruszców srebronośnych. Od 2017 roku Zabytkowa Kopalnia Srebra wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

• Kącik patriotyczno- historyczny

• 27.10.2022 19:57
        • W ramach projektu Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie - 13 grudnia 1981 - PAMIĘTAMY! w naszej szkole został przygotowany kącik patriotyczno-historyczny 40 lat po stanie wojennym. Autorami prac są uczniowie klas siódmych i ósmych.

• Udział uczniów klasy 2a w konkursie "Nauka z klasą"

• 27.10.2022 19:58
        • Kaufland z okazji 20-lecia istnienia  firmy w Polsce organizuje konkurs „Nauka z klasą”, w którym 20 szkół podstawowych nagrodzi 20.000 zł na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie przez uczniów pracy plastycznej pt. „Jestem Ekobohaterem”, która pokaże, w jaki sposób dbają oni o środowisko od najmłodszych lat.
          Uczniowie klasy 2a, zachęceni przez wychowawców, zdecydowali się na udział w tym konkursie. Pomysłów było mnóstwo, obrady burzliwe. Udało się jednak dojść do porozumienia i wszyscy zabrali się do pracy. Pozostało czekać na wyniki :)