• Pożegnanie tegorocznych absolwentów naszej szkoły

• 05.07.2022 13:59
      • 23 czerwca br. odbyło się uroczyste pożegnanie 98 nowych Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozach.
      • Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – Wójt i Wicewójt Gminy Kozy, Sekretarz i Skarbnik Gminy Kozy, Dyrektor GZOSiP w Kozach, Dyrekcja szkoły, Nauczyciele i Rodzice. Wręczone zostały stypendia Wójta Gminy Kozy za najlepsze wyniki w nauce, stypendia Rady Rodziców oraz nagrody za osiągnięcia w konkursach pozaszkolnych, za świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem, za działalność w Samorządzie Szkolnym oraz w SKKT. Docenieni zostali również najlepsi sportowcy z klas ósmych. Nie zabrakło też refleksji nad tym, co przez te osiem lat było ważne, co cieszyło i wzbogacało nas wszystkich, a także wzruszających podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, obecnych wychowawców i tych, którzy pełnili tę funkcję w klasach młodszych. Wszystko zakończyło się życzeniami skierowanymi do tegorocznych absolwentów, by zawsze pamiętali o tym, że „przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia”.