• Konkurs fotograficzny "Kolorowa jesień" - 2021

• 20.02.2022 11:37
        • Tegoroczna jesień rozpieściła nas, ukazując wszystkie swoje uroki i każdą swoją kolorową barwę. Dlatego wychowawcy świetlicy postanowili zorganizować konkurs fotograficzny ukazujący piękno tej pory roku.
        • Konkurs "Jedz owoce i warzywa"

• 20.02.2022 11:38
        • Jedzmy zdrowo, kolorowo! Świetlica szkolna zorganizowała konkurs  pt. "Jedz owoce i warzywa". W konkursie mogli brać udział uczniowie klas od  I do V przygotowując swój własny plakat promujący zdrowy tryb życia z uwzględnieniem istotnej roli jaką spełniają w codziennej diecie owoce i warzywa.

• Tydzień Promocji Zdrowia - 2021

• 31.05.2021 19:55
        • Za nami tydzień pełen działań promujących zdrowy styl życia. Nadrzędnym celem przeprowadzonej akcji profilaktycznej było:
          • kształtowanie u dzieci postawy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia,
          • zachęcanie do zdrowego odżywiania,
          • promowanie zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną.
        • Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"-2021

• 07.04.2021 07:22
        • Jak co roku w okresie przedświątecznym świetlica szkolna zorganizowała konkurs pt.„Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”.
          Zgodnie z tematem i wymogami konkursu, dzieci wykonały piękne, oryginalne ozdoby wielkanocne. Jury miało nie lada wyzwanie, by wyłonić najpiękniejsze prace.

• Konkurs fotograficzny "Uroki Zimy" - 2021

• 20.02.2022 11:39
        • Po raz kolejny wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs fotograficzny "Uroki zimy". Jest nam niezmienie miło, iż z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem. W tej edycji zgłoszonych zostało 95 zdjęć autorów z klas I-VIII. Jury miało niezwykle trudne zadanie, gdyż zdjęcia były różnorodne, a każde z nich prezentowało wysoki poziom.