• Świetlicowy kiermasz bożonarodzeniowy

• 14.12.2017 12:38
        • Już od początku listopada w świetlicy panuje świąteczny nastrój... Wianki, choinki, stroiki, aniołki i inne ozdoby świąteczne to nasza codzienność. Dzieci pod opieką wychowawców świetlicy bardzo chętnie angażują się w świąteczne przygotowania. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na zakup nowych gier, zabawek i materiałów do zajęć, dzięki czemu w naszej świetlicy nie ma czasu na nudę.

• Zabawa andrzejkowa

• 14.12.2017 11:56
        • W środę 29.11.2017r. odbyła się świetlicowa zabawa andrzejkowa. Muzyka, balony i światła wprowadziły nie tylko dzieci, ale i wychowawców świetlicy w szampański nastrój.

• Dzień pluszowego misia w świetlicy

• 26.11.2017 22:49
        • W piątek 24 listopada w naszej szkole obchodzony był dzień pluszowego misia. Świetlica dołączyła do tej pluszowej akcji. Dzieci przebywające w tym dniu w świetlicy mogły wspólnie bawić się swoimi przytulankami.

• Konkurs "Kolorowa jesień" 2017

• 21.11.2017 10:18
        • Już po raz kolejny wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs fotograficzny "Kolorowa jesień". Jest nam miło, że z roku na rok cieszy się on tak dużym zainteresowaniem. W tej edycji zgłoszonych zostało 87 zdjęć autorów z klas I - VII. Jury miało niełatwe zadanie, gdyż prace były bardzo różnorodne, piękne, kolorowe i prezentowały wysoki poziom. Oto werdykt: