• Konkurs fotograficzny "Kolorowa jesień" 2020

• 12.11.2020 09:59
        • Już kolejny raz piękna jesień zawitała do naszej świetlicy wraz z fotografiami zgłoszonymi na konkurs „Kolorowa jesień”. Ten konkurs to nasza świetlicowa tradycja i tym razem uczniowie zgłosili mnóstwo niezwykle barwnych zdjęć.
        • Konkurs plastyczny "Moje wakacje z rodziną"

• 02.10.2020 19:27
        • Wrzesień świetlica powitała konkursem przywołującym piękne i ciepłe wspomnienia wakacyjne. Dzieci i młodzież przedstawiały swoje wakacje z rodziną. Powstały wyjątkowe rysunki, obrazy, wyklejanki oraz kolaże. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością oraz talentem plastycznym.

• ŚWIETLICOWY KONKURS NA PLAKAT JEDZMY OWOCE I WARZYWA#ZOSTAŃ W DOMU

• 02.10.2020 19:29
        • Jak co roku świetlica szkolna serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na plakat - tym razem odbędzie się jednak w nieco innej - bo elektronicznej formie.

Cele konkursu:
          • promowanie zdrowego stylu życia;
          • uwrażliwienie na wpływ spożywania warzyw i owoców na nasze zdrowie;
          • rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych;
          • kształtowanie wrażliwości artystycznej i estetycznej;
          • inspirowanie do twórczej pracy.

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-V szkoły podstawowej, którzy wykonają pracę samodzielnie.

•  JA I MOJA WIELKANOC #ZOSTAŃ W DOMU
        • JA I MOJA WIELKANOC #ZOSTAŃ W DOMU

• 11.05.2020 00:59
        • Teoroczna edycja konkursu wielkanocnego miała nieco inną formę, mimo tego uczniowie nadesłali wiele kolorowych, pięknych i oryginalnych prac. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom za zaangazowanie. Wszystkie nadesłane prace można zobaczyć w zakładce "Album fotograficzny".

• Konkurs klasowy "Jemy owoce i warzywa" - 2019

• 13.05.2019 22:12
        • W ramach działań profilaktycznych dotyczących promocji zdrowia, świetlica szkolna kolejny raz zorganizowała konkurs klasowy pt. "Jemy owoce i warzywa". W konkursie mogły brać udział klasy od I do V przygotowując własny plakat promujący zdrowy tryb życia z uwzględnieniem istotnej roli jaką spełniają w codziennej diecie owoce i warzywa.