• Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

• 28.03.2018 23:10
        • Czy to kiermasz wielkanocny? Piękne prace! Zdolne mamy dzieci… Takie głosy można było słyszeć od osób podziwiających wystawę prac zgłoszonych do konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. O tym, jak wysoki był poziom artystyczny ozdób konkursowych i jak trudno było wybrać laureatów świadczy fakt, że nagrodzonych zostało 13 uczniów.
        • Akademia Młodego Artysty

• 09.03.2018 13:29
        • Akademia Młodego Artysty to grupa dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej, które lubią rozwijać się plastycznie i twórczo. Podczas zajęć malujemy, rysujemy, wyklejamy wykorzystując różnorodne techniki plastyczne, nie tylko płaskie ale i przestrzenne.
        • Konkurs fotograficzny "Uroki zimy"

• 01.03.2018 14:01
        • Konkursy fotograficzne weszły do tradycji wydarzeń swietlicowych. Tym razem zorganizowany został konkurs zimowy. Cieszymy się bardzo, że nadeszła upragniona przez dzieci zima, gdyż gdy konkurs był ogłaszany śniegu było jak na lekarstwo... Piękna biała kołderka przykryła świat, co widać na każdym zgłoszonym do konkursu zdjęciu.
        • Kostiumowa zabawa karnawałowa

• 13.02.2018 22:13
        • Kostiumowa zabawa karnawałowa to kolejna atrakcja zorganizowana dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Odbyła się ona 22.01.2018r. na zakończenie pierwszego semestru.

• Kiermasz "od kuchni"

• 08.01.2018 15:12
        • Kiermasz już za nami. Było gwarnie, kolorowo, świątecznie i bardzo pracowicie. Niczym mróweczki – te duże i małe - przygotowywaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe świetnie się przy tym bawiąc. Sprzedawanie na kiermaszu było dla nas nie tylko zabawą, ale i nauką. W końcu mogliśmy poczuć się jak prawdziwi sprzedawcy.