• Dwa turnieje „Władcy Pierścienie”

• W piątek 19 stycznia, gracze ze szkolnego kółka modelarskiego, rozegrali kolejny turniej w grze Władca Pierścieni. W kolejnym dniu część z nich wzięła również udział w turnieju odbywającym się w Bielsku-Białej.
          • Zbiórka elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologiczne u dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony sprzęt elektryczny i elektroniczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja dodziałania, porządki domowe i chęci!

Do akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

"Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon uzbieramy!"

TERMIN AKCJI: 8-10.01.2024 r.

Co zbieramy? Informacja w załączniku poniżej:

Elektrosmieci_-_informacje.pdf