• Konkurs plastyczny

• Polskie TowarzystwoTatrzańskie koło w Kozach wraz z Oddziałem w Bielsku- Białej zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. "10 lat koła w Kozach- najciekawsze wydarzenie lub wycieczka".
          • Warsztaty języka migowego - projekt Mig w Mig

​​​​​​​

23 lutego klasy ósme oraz klasa siódma miały okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących języka migowego. Warsztaty prowadzili Milena i Filip (absolwent naszej szkoły), z drugiej klasy 8 LO w Bielsku-Białej. Celem projektu Mig w Mig jest przybliżenie informacji o funkcjonowaniu osób głuchych i głuchoniemych, nauka podstaw języka migowego a przede wszystkim pomaganie osobom głuchym i głuchoniemym.

• Konkurs logopedyczny

• W naszej szkole odbył się konkurs logopedyczny pod hasłem „Słowo z trudnością logopedyczną”, przeznaczony dla dzieci klas 0-III uczestniczących w zajęciach logopedycznych.