• Dwa turnieje „Władcy Pierścienie”

• 22.01.2024 22:49
      • W piątek 19 stycznia, gracze ze szkolnego kółka modelarskiego, rozegrali kolejny turniej w grze Władca Pierścieni. W kolejnym dniu część z nich wzięła również udział w turnieju odbywającym się w Bielsku-Białej.
      • Podczas piątego już szkolnego turnieju „Władcy Pierścieni” emocji nie brakowało. Makiety, na których grają nasi gracze, są coraz bardziej dopracowane, a modele zostały pomalowane na dobrym poziomie. Rozgryzanie zasad zapisanych w języku angielskim, również nie nastręcza już dużych trudności. Gracze bawili się bardzo dobrze, często dopingowani przez innych uczniów i nauczycieli. Na koniec uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami, które przydadzą im się w rozwijaniu swoich kolekcji i zwiększeniu ich estetyki.
        W sobotę sześciu graczy z naszej szkoły wybrało się na turniej parowy do bielskiej „Strefy Gry” gdzie zmierzyli się z zawodnikami z całej okolicy. Rozgrywki były jeszcze bardziej zacięte niż dzień wcześnie jna terenie szkoły. Cały dzień trwały mecze, które miały rozstrzygnąć jaka drużyna sięgnie po zwycięstwo. Ostatecznie wygrał zespół „Gdzie był Godnor?”, w skład którego wchodziła Hania Baścik z klasy 7b. Nasza dumna koleżanka wróciła do Kóz ze złotym medalem.
        Zachęceni tymi wydarzeniami, członkowie kółka modelarskiego szykują się do kolejnych wydarzeń i pracują nad nowymi projektami, którymi będą mogli już niedługo się pochwalić.