• Konkurs języka angielskiego

• 25.04.2024 08:47
      • W bieżącym roku szkolnym uczniowie SP1 w Kozach po raz kolejny mieli okazję spróbować swoich sił i sprawdzić posiadaną wiedzę oraz umiejętności z języka angielskiego przystępując do XV edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, który corocznie organizuje III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej.

• Klaudia Sadowska oraz Emilia Sobuń zostały laureatkami konkursu,
        Jan Olearczyk został nagrodzony tytułem finalisty, a Veronika Wawrzuta otrzymała wyróżnienie.

Uczniowie SP1 pokonali ponad sześciuset uczniów z sześćdziesięciu szkół podstawowych z województwa śląskiego oraz małopolskiego, a nagrody oraz gratulacje odebrali z rąk Prezydenta miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w szkołach ponadpodstawowych.

Szkolny koordynator konkursu: Izabela Sobkowska