• „Semper Melior – zawsze lepszy”

• 28.09.2020 06:52
      • Z przyjemnością informujemy, że 25 września 2020r. uczniowie naszej Szkoły otrzymali wyróżnienia Wójta Gminy Kozy „Semper Melior”- zawsze lepszy.
      • „Semper Melior – zawsze lepszy”

I tak:

• w kategorii „kultura i sztuka” wyróżnienie otrzymała wszechstronnie utalentowana Kinga Drewniany z klasy 7 e,
        • w dziedzinie „pasja” wyróżniony został Filip Gacek z klasy 8b, wybitny sportowiec, który w zawodach Extreme Cross Country odnosi wiele sukcesów.

Ten zaszczytny tytuł przypadł również naszej tegorocznej absolwentce Natalii Gregor, która została doceniona za zaangażowanie w prace na rzecz potrzebujących, przełamywanie barier i wkład w życie klasy.

Nominowanym gratulujemy; wiemy jaki ogrom pracy, czasu i wysiłku wkładacie w rozwijanie swoich pasji.

J. Lapczyk