• Inauguracja szkolnego roku sportowego.

• 27.10.2022 19:40
      • 21 października br w Jaworzu miała miejsce Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2022/23 z udziałem przedstawicieli trójki posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Starostwa Powiatowego i władz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

• Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie przez członkinię Zarządu Powiatu Bielskiego - Dorotę Nikiel i Przewodniczącego Powiatowego SZS Dariusza Janko - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozach Tomaszowi Pająkowi i nauczycielom WF, okazałego pucharu oraz nagrody pieniężnej - bonu na zakup sprzętu sportowego.
        Nasza Szkoła w roku 2021/2022 w klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci i Młodzieży z kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportowego w gronie 50-ciu szkół PowiatuBielskiego zajęła III miejsce !!!
        Już dawno "Jedynka" nie odniosła tak spektakularnego wyniku w klasyfikacji generalnej SZS.
        Na sukces SP nr 1 - złożyły się wyniki uczniów i uczennic uzyskanych w następujących dyscyplinach klas 4/6 oraz 7/8:
        Sztafetowe Biegi Przełajowe
        Drużynowe Biegi Przełajowe
        Festiwal Sztafet Lekkoaletycznych
        Czwórbój Lekkoatletyczny
        Piłka nożna
        Piłka ręczna
        Tenis stołowy
        Pływanie drużynowe
        Gratulujemy wszystkim reprezentantom SP nr 1 w Kozach
        Trenerami-opiekunami reprezentantów "Jedynki"w Roku Szkolnym 2021/22 byli:
        Anna Zając,Elżbieta Panek,Przemysław Greń,Wojciech Jarosz i Piotr Pietrzyk.