• Tydzień Promocji Zdrowia 2016r.

• 21.11.2017 09:16
        • W dniach od 9 – 13 maja, uczniowie przebywający w świetlicy uczestniczyli w programie profilaktyczno – wychowawczym „Potrafię żyć zdrowo”, którego głównym celem jest promowanie zdrowego stylu życia i zachowań prozdrowotnych.

• Konkurs plastyczny „Spotkanie z legendą”

• 21.11.2017 09:21
        • W kwietniu w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny „Spotkanie z legendą”.
          Został on przeprowadzony wspólnie z biblioteką szkolną, a jego pomysłodawczyniami były: p. Marzena Iwanek – Gęsicka oraz p. Sylwia Firganek.
          Konkurs był poprzedzony cyklem zajęć czytelniczych, podczas którego uczniowie przebywający w świetlicy, mieli okazję poznać legendy pochodzące z Polski oraz z innych stron świata.

• Pokaz Świetlicowej Grupy Tanecznej

• 21.11.2017 09:23
        • W marcu zorganizowany został pokaz dla rodziców dzieci uczęsczających na zajęcia taneczne, które organizowane są w ramach zajęć świetlicowych. Dzięki temu uczennice mogły pokazać czego nauczyły się w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016. Przedstawiliśmy następujące tańce: "Trojka", "Pata-Pata", "Kazaczok" oraz "Taniec izraelski".

• Kiermasz bożonarodzeniowy 2015r.

• 21.11.2017 09:27
        • Kiermasz bożonarodzeniowy organizowany przez świetlicę szkolną to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. W jego przygotowanie angażują się zarówno wychowawcy świetlicy, jak różnież dzieci do niej uczęszczające. Dzięki temu powstaje wiele oryginalnych i pięknych ozdób, które mogą udekorować nasze domy na te wyjątkowe święta.