• Styczeń w bibliotece

• 25.01.2024 12:06
      • Wystawa książek "Niezwykłe zwierzęta"
        Bookflix
      •     W dniu 24 stycznia w szkolnej bibliotece zorganizowano wystawę książek „Niezwykłe zwierzęta”, której głównymi bohaterami były zwierzęta domowe, egzotyczne, mórz i oceanów, lasów, zwierzęta będące pod ochroną.  Zaprezentowano barwne albumy, pełne różnorodnych ciekawostek dotyczących   fascynującego życia, zwyczajów. Wystawa była zaproszeniem do rozbudzenia zainteresowań czytelniczych uczniów.
            W  styczniu w czytelni rozpoczęła się akcja  Bookflix, dzięki której uczniowie będą mogli polecać sobie książki. Stworzona  została ekspozycja zawierająca  trzy kategorie prezentowanych książek: polecane przez bibliotekarzy, najczęściej wypożyczane, polecane przez was. Ekspozycja będzie systematycznie aktualizowana.

@NPRCz2.0

@MinisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego