• Tydzień z Wandą Chotomską

• 24.02.2017 11:54

• W ramach organizowanych przez bibliotekę szkolną tygodni tematycznych w dniach
        24 – 28.10.2016 r. w bibliotece szkolnej zorganizowano TYDZIEŃ Z WANDĄ CHOTOMSKĄ.

• Przygotowana gazetka umożliwiła dzieciom zapoznanie się z życiemi twórczością autorki.  Uczniowie mieli również okazję obejrzeć wystawkę książek pisarki zgromadzonych w bibliotece szkolnej.  Nauczyciele bibliotekarze prowadzili zajęcia czytelniczo – plastyczne, w trakcie których uczniowie poznali wybrane utwory poetki, a następnie wykonali pracę plastyczną zainspirowaną wysłuchanym tekstem.Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, którzy chętnie odwiedzali bibliotekę, z ciekawością przeglądali wyeksponowane książki i uczestniczyli w prowadzonych zajęciach.