• Konkurs "Jedz owoce i warzywa"

• 30.04.2018 13:48
      • W świetlicy dzieci nie tylko bawią się, ale też uczą biorąc udział w różnych  akcjach. Właśnie zakończył się organizowany przez świetlicę szkolną Tydzień Promocji Zdrowia, w ramach którego ogłoszony został konkurs na klasowy plakat „Jedzmy owoce i warzywa”. W konkursie tym mogły brać udział wszystkie klasy naszej szkoły przygotowując plakat promujący zdrowy styl życia, a zwłaszcza istotnej roli owoców i warzyw w diecie.
      • W konkursie wzięło udział 9 klas zgłaszając ciekawe w formie i treści, różnorodne oraz oryginalne prace. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom, którzy otrzymali bardzo smakowite i zdrowe nagrody:)

Werdykt konkursu na klasowy plakat „Jedzmy owoce i warzywa”:
        I Miejsce - klasa 4 e
        II Miejsce - klasa 3 d
        III Miejsce - klasa 2 a

Wyróżnienia:
        Klasa 3 a
        Klasa 3 c
        Klasa 5 b

A oto galeria zdjęć z ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, a także z wystawy prac: