• Zimowanki

• 11.02.2018 18:08

• Były też ZIMOWANKI.....
      • Większość uczniów naszej szkoły już nie mogła doczekać się ferii zimowych, żeby mieć wolne dni ,dłużej pospać czy może poleniuchować.

My – czyli zuchy z „ Wesołej Gromady”- nie mogliśmy się ich doczekać, bo jak co roku, wtedy właśnie  możemy chodzić na zbiórki codzieeeeennie!

Mowa o naszych ulubionych „Zimowankach”, na których  super się bawimy, wykonujemy ciekawe zadania, a przede wszystkim zdobywamy nowe sprawności zespołowe , a niektórzy nawet indywidualne (np. saneczkarza, łyżwiarza itp.)

W tym roku zdobywaliśmy sprawność Człowieka Zimy, bawiąc się przy tym świetnie. To dopiero frajda, gdy cała szkoła należy tylko do nasJ Poza tym razem z druhnami w przedostatni dzień zimowanek, mimo siarczystego mrozu, wybraliśmy się pociągiem do kina na film pt. „Sing”, niektórzy po raz pierwszy jechali pociągiem. Oby do następnych ferii :)