• Warsztaty integracyjne w VIIIa

• 24.10.2023 18:46
      • W dniu19.10.2023 klasa 8a miała okazję wziąć udział w zajęciach integracyjnych "W kupie siła".
      • Zajęcia te trwały 3 godziny lekcyjne, prowadzone były przez doświadczonego coacha, trenera kompetencji miękkich panią Sylwię Kloc-Furgałę.
        Celem zajęć było nakłonienie uczniów do współpracy, wzajemnej pomocy,lepszego poznania się oraz zintegrowania całego zespołu klasowego.
        Uczniowie po spisaniu kontraktu z zasadami obowiązującymi podczas zajęć, uczestniczyli w wielu zabawach integracyjnych, zadaniach opartych na współdziałaniu i współpracy. Obejrzeli również film, w którym przedstawiono różne funkcje osób tworzących dobrze funkcjonującą grupę. Film nakłonił uczniów do dyskusji i wyciągnięcia wniosku, że pomimo różnic między nimi, każdy z nich jest równie ważnym członkiem zespołu klasowego.
        Czas spędzony na warsztatach był przede wszystkim dobrą zabawą, podczas której nauczyli się, że "w kupie siła".