• Gazetka biblioteczna

• 02.03.2020 11:53
        • Biblioteka szkolna zaprasza Rodziców do zapoznania się z gazetką dotyczącą wpływu czytania na rozwój dzieci i młodzieży.

• Książki są kopalnią wiedzy i ciekawostek

• 02.03.2020 11:53

Czym się interesujesz? Samochodami? Kosmosem? Zwierzętami?Superbohaterami?  Wszystko to znajdziesz w książkach. Chcesz wiedzieć wszystko o swojejdziedzinie? Zacznij na ten temat czytać.

• List do Rodziców

• 02.03.2020 11:52

• Drodzy Rodzice!
          Każdy z nas pragnie dla swojego dziecka dobrego dzieciństwa i szczęśliwej przyszłości. Ale czy wiemy, jak to osiągnąć? Jak sprawić, by dziecko wyrosło na człowieka zdrowego emocjonalnie, samodzielnego i mądrego, otwartego na ludzi, dobrze radzącego sobie we współczesnym świecie, umiejącego wykorzystywać swoje predyspozycje i uzdolnienia? Wiele zależy od nas, rodziców.