• Tydzień Promocji Zdrowia 2022!

• 27.04.2022 21:00
        • Za nami tydzień pełen działań promujących zdrowy styl życia. Zajęcia przeprowadzone z dziećmi miały na celu:
          kształtowanie postawy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia, zachęcanie do zdrowego odżywiania, promowanie zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach i ćwiczeniach, które integrowały grupę. Poznawały zasady właściwego odżywiania się, tworzyły piramidy żywienia, pisały hasła oraz wierszyki promujące zdrowy tryb życia, rozwiązywały zagadki, quizy, krzyżówki oraz wykonywały plakaty pt: "Żyję zdrowo". Na zakończenie uczestnicy otrzymywali drobne upominki.
        • Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna" - 2022

• 21.04.2022 08:38
        • W kwietniu w naszej świetlicy został zorganizowany konkurs pt. "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna". Jury miało niezwykle trudne zadanie, gdyż wszyscy uczestnicy wykonali piękne, oryginalne ozdoby wielkanocne.
        • Konkurs fotograficzny "Uroki zimy" - 2022

• 20.02.2022 12:07
        • Zima to pora roku, która potrafi zachwycić swoim pięknem. Również i tym razem wychowawcy świetlicy postanowili zorganizować konkurs fotograficzny ukazujący piękno zimowych krajobrazów.
        • Mikołajki w świetlicy - 2021

• 08.12.2021 19:41
        • Mikołajki to bardzo radosny dzień. Do tego szczególnego dnia dzieci przygotowywały się już dużo wcześniej. Cały tydzień trwały rozmowy na temat wymarzonych prezentów, dzieci pisały listy, słuchały piosenek, ale także wykonywały piękne portrety świętego Mikołaja.