• Warsztaty z autoprezentacji

• 17.06.2022 21:19
      • 6 i 7 czerwca w Pałacu Czeczów odbyły się warsztaty dla klas ósmych, które poprowadził aktor, reżyser, profesor akademicki – p. Kuba Abrahamowicz.
      • Warsztaty były zarówno przyjemne, jaki bardzo pouczające, ale przede wszystkim niezwykle interesujące. Wprowadzenie stanowiły ćwiczenia pokazujące, jak radzić sobie ze stresem w czasie publicznych wystąpień. Bardzo wartościowe okazały się także zadania związane z mową ciała – otrzymaliśmy wiele praktycznych rad, które pomogą nam zrobić jak najlepsze wrażenie w nowym środowisku, w nowej szkole czy klasie. Nauczyliśmy się także, jak kontrolować swoje emocje podczas mówienia, dzięki czemu można lepiej wyrażać swoje myśli.
        Warsztaty stały się świetną odskocznią od codziennych lekcji w szkole i wniosły wiele nowych doświadczeń do naszego życia. To był przyjemnie spędzony i dobrze wykorzystany czas.
        Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tych zajęć, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Uczniowie klas ósmych