• Zakończono remont pracowni technicznej.

• 27.10.2022 19:52
      • Dzięki wsparciu licznych sponsorów oraz dofinansowaniu „Laboratoria przyszłości” nasza pracownia techniczna zyskała zupełnie nowe oblicze.

• Dzięki uzyskanym środkom można było gruntownie wyremontować całą klaso-pracownię. Usunięte stare meble, wymalowano całe pomieszczenie, a następnie wstawiono nowe wyposażenie. Ławki, krzesła, szafki pod drukarki, stoły warsztatowe i stalowa szafa na pomoce naukowe. Dzięki temu uczniowie mogą teraz uczestniczyć w zajęciach technicznych w komfortowych warunkach, a same zajęcia są o wiele ciekawsze dzięki pojawieniu się nowego wyposażenia.

Młodzi ludzie są niezwykle zainteresowani technologią druku 3d, a teraz mamy dostęp do trzech nowoczesnych drukarek, dzięki którym będą mogli testować swoje możliwości projektowe i poznawać technologię wydruku 3d.

Dodatkowo pracownia została doposażona w zestawy pozwalające poznać zasady działania prądu oraz jego wytwarzania. Możemy również pochwalić się nabyciem zestawów mikroprocesorowych, które wprowadzą młodych ludzi w świat elektroniki.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc przy remoncie i doposażeniu. Mamy teraz pracownię godną XXI wieku.

Nasi sponsorzy to:
        * Pan Tadeusz Badura Prezes ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.
        * Pan Marcin Wizner Prezes AVIOMECHANIKA Sp. z o.o.
        * Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp. z o.o.
        * Beskid Media Sp. z o.o.
        * CentrumBHP.pl
        * Pan Leszek Baścik Prezes Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Kozach
        * KLINGSPOR Sp. z o.o.
        * Kubiczek Spółka Jawna
        * Z.U.H. LITGRAF
        * Pani Marta Żydek
        * Pani Marta Harz MARTEXBHP
        * Pan Mateusz Moskal
        * Pan Sławomir Laszczak METALWENT
        * Pan Lellig Klaus Prezes Nemak Poland Sp. z o.o.
        * Pan Ireneusz Marszałek NEXCOM
        * Pan Michał Greń „PROGREM” Projektowanie w Budownictwie

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!